| Alecssss1234 a întrebat:

Buna am un tel Allview a5 ready si i-am dat resetare din fabrica dupa ce s-a deschis imi cere un cod de confidentialitate DAU FUNDA celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un cod de confidentialitate setat de catre tine. Incearca sa iti amintesti codul. Altfel va fi nevoie de service.

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Acel cod care ti-l cere este pentru a-ti pastra telefonul confidential si doar posesorul sa stie codul si sa il poata deschide.Adauga un cod, pe care sa nu-l uiti si cand il vei mai reseta sau deschise dupa ce introduci alta cartelă, ti-l va cere.Este ca un cod PIN decat ca al telefonului incorporat.winking