| florinbia68 a întrebat:

As avea nevoie de o parere despre aceasta tableta grafica :http://www.emag.ro/......EF6VDBBBM/
As dori sa stiu daca se merita. Sunt incepatoare, dar am inteles ca tabletele Wacom sunt cele mai bune si mai precise.

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Este buna mereu te iei dupa rezolutie si vezi ca merge si pe windows 8 nu numai pe 7 windows 8 are la baza win 7 deci cam la fel cateva mai multe skinuri diferite in rest tableta grafica este super asta chiar o sa tina loong time