| Anothergirl22 a întrebat:

As vrea sa fac un videoclip in care sa se deruleze poze pe fundal muzical si filmari cu colegii mei pe care mi-as dori sa-l prezint la banchet poate sau la festivitate...
Si pe fundal, mai la sfarsit as vrea sa si vobesc, adica sa ma inregistrez zicand un fel de discurs!
Ideea e ca nu stiu cum! E vreun program pe care sa il descarc? Pot sa lucrez pe telefon, tableta sau pe PC.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Este pentru PC "Windows Movie Maker". Iar pentru telefon VivaVideo, Flipagram, Instasize, cam astea. Sunt și asemănătoare. Dar, nu sunt sigură dacă au opțiunea cu înregistratul vocii. Însă WMV pentru PC sigur o are.

1 răspuns:
| Bartic_Denisa_Miruna_1995 a răspuns:

Incearca sa descarci VivaVideo. S-ar putea sa mearga.