| Numele25257673322 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi cumpar un xbox one si nu stiu cum este cu xbox live si daca pentru a activa xbox live trebuie si kinect si ce trebuie sa mai cumperi in afara de xbox live

4 răspunsuri:
| Popusoi_Alexandru_2000 a răspuns:

Stiu doar ca trebuie sa ai abonament 130 lei ca sa iti mearga xbox live dar pentru ce iti trebuie joci fifa 17 sau nba sau forza horizona 3?

| Popusoi_Alexandru_2000 a răspuns:

Trebuie sa platesti abonament 130 lei pentru a avea xboxlive

| Numele25257673322 explică:

In afara de a plati xbox liveul. Cums se activeaza si daca pentru activare trebuie si kinect