| Larissalarry a întrebat:

As vrea sa imi ziceti cum pot face un video cu poze, muzica si ceva efecte (optional)

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cu softuri de editare video. Movie Maker e de la Windows, dar poti incerca si cu Wax 2.0. Amandoua sunt gratuite!

| LupuCenusiu a răspuns:

Iti trebuie un program... Eu recomand VegasPro 13, pentru ca ai multe chestii acolo, poti pune efecte, e foarte tare. Dar e greu de instalat... Daca te pricepu ia-ti-l pe asta, daca nu, incearca in movie maker, il ai in calculator/laptop.

| Mrs7skittles a răspuns:

Poți cu Flipagram. E o aplicație care se poate descărca din Magazin Play : D sper că te-am ajutat!