| dragosx2002 a întrebat:

Buna!
As vrea sa-mi cumpar o husa pt telefonul Samsung Galaxy Grand Prime G531F si am gasit pe Olx nişte huse bune. As vrea sa intreb: in descriere spune ca sunt compatibile cu G531/G531H. Se poate potrivi si la mine sau exista o diferenta?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| anonymus009 a răspuns:

Si eu mi-am luat husa pentru trend plus si scria in descriere ca e compatibil cu n tipuri de telefoane, si e f buna. Compatibila cu alte tipuri de telefoane inseamna ca se potriveste si pentru acele tipuri

| dragosx2002 explică:

Stiu... dar nu pomenea nimic de tipul meu de telefon