| L3xus200x a întrebat:

Buna buna TPU, am un laptop Lenovo y50-70 cu tastatura iluminata (windows 7 ultimate), si vreau si eu sa imi fac tastatura equalizer cand ascult muzica pe youtube sau winamp, ca si in genul acesta
https://www.youtube.com/watch?v=GphZX0BVLyo
am cautat si nu am gasit un program pentru asta... ceva recomandari?

1 răspuns:
| Catalin_Lacatus_1999 a răspuns:

Nu iti trebuie un soft, trebuie ca tastatura sa aiba softul ei, si aceea e o tastatura de desktop daca laptopul tau ar avea asea ceva trebuie sa cauti softul.