| loredana_6675 a întrebat:

ce fel de microsoft office sa descarc sa mi-l citeasca windowsu 7?
il am pe cel 2010 dar am nevoie de 2003 sau 2007, ma confrunt de 2 luni cu problema asta, imi spune ca versiunea nu este in sistem sau ceva de genu.si am mare nevoie de versiunile mai vechi. l-am descarcat de 100 de ori, si aceeasi problema la instalare.va rog help. dau fundita :*

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

L-ai descărcat de 100 de ori din acelaşi loc? laughing Office-ul 2010 merge brici, şi pe XP, şi pe 7.
O problemă întâmpinată la citirea unui document făcut în Word 2003 poate fi probabil din cauza acelui document, şi nu neapărat din cauza programului... happy

| loredana_6675 explică:

Nuulaughingnormal ca nu.

nu, cand descarc documente facute in 2003 pe wind7 nu mi le citeste, apar niste caractere aiurealaughing

| ponturi a răspuns:

Eu folosesc open office gratuit si merge super fara probleme