| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce aplicatie pot sa editez ca sa înregistrez ecranul si dupa sa il pun într-un video si filmarea aia sa fie gen într-un colt?

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Poti edita cu filmora, este cea mai buna dupa parerea mea.

| DeyCj a răspuns:

Simplu.Poți folosi ca aplicație de înregistrare a ecranului CamStudio( http://camstudio.org/ ) iar apoi folosind un editor video să integrezi captura video în clipul dorit.Eu folosesc CinnrelaCv, dar pe Windows sigur sunt ceva mult mai bune, chiar și gratis pentru uz personal.