| harim112 a întrebat:

Buna exista ceva aplicatie care sa-ti arate unde se afla o persoana? De exemplu sa scrii numarul lui de telefon si sal localizeze sau ceva de genu DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Există, dar nu ca să scrii numărul de telefon, ci se bazează pe localizarea via GPS, și funcționează dacă și numai dacă persoana ce vrei s-o urmărești are funcția de localizare activă(gps-ul pornit). Aruncă un ochi în store.Succes

3 răspunsuri:
| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Salut,
Nu exista asa ceva, deoarece contravine dreptulurilor omului si a sigurantei personale.

| darrio2007 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme de acest gen.Chiar daca exista asa ceva, noi oamenii de rand, nu avem acces la asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Confunzi filmele americane cu realitate