| Grigo_Lavi_Si_1989 a întrebat:

imi spuneti var rog si mie un program bun de facut cd-uri/dvd-uri! Am avut Nero si ce puteam downloada nu mai merge si acum am Ashampoo Burning Studio 6 dar imi da eroare cand mai are 1 minut CD-ul. Mi-a frecat deja 3 CD-uri. Imi scrie ceva de genul ca nu pot sa-i fac update. Nu stiu care e problema windows, programul... Am schimbat recent DVD WRITERUL! Multumesc!

1 răspuns:
| InVPent a răspuns:

Salut. Eu folosesc BurnAware și merge perfect.
Uite aici un link pentru descărcare: http://www.burnaware.com/download.html
Sper că te-am ajutat. Succes!