| Mariscumpy a întrebat:

Ma numesc Mary, am 15 ani si as vrea sa ma apuc de vlogging. Ideea e ca nu stiu cum sa imi fac un intro potrivit. Nu stiu cum sa pun secvente din clipuri pe o anumita melodie. As vrea sa fie ceva in gen Tequila... ( http://www.youtube.com/watch?v=5WyPIOGPAkQ ). Dau funda :D. Multumeeesc!

2 răspunsuri:
| lairon a răspuns:

Ca sa faci ca tequila trebuie sa ai un prieten ce se pricepe la muzica spune-i sa faca o melodie
I-ati Adobe Premier Pro vei gasi tutoriale pe creative monkeiz vei invata sa rupi secvente de video peste care bagi muzicale maresti viteza si gata.
Daca n-ai prieten priceput sau youtuber ce sa faca asta baga o melodie de tine sau de alti cantareti

| Kawaii123 a răspuns:

O iubesc pe Tequila! Eu nu iti pot da un sfat anume, dar avem aceleasi vise! Succes, eu am abia 10 ani, mai trebuie sa astept... sad