| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu stiu ce am instalat si imi apare la mess si pe facebook o banda cu emoticonuri si apare o maimuta rosie si scrie sweet im...cum as putea sa scot sa nu mai apara? si la mess cand vreau sa stimit smile-uri imi apar foarte amri. apoi sterg si din nou ca sa apara normal emoticonurile

Răspuns Câştigător
| Kultho a răspuns:

Apasa pe emblema windows din stanga jos si du-te in Control Panel>>>Add or Remove Programs si cauta acolo Sweet IM si dai uninstall.

3 răspunsuri:
| Gwen_4080 a răspuns:

Ti-ai instalat bara de emoticonuri virtuale. pentru a dezinstalao du-te la my computer, la toate programele mele la folderul unde apare numele aplicatiei si da click dereapta si da dezinstaleaza big grin eu asa am facut big grin Succes big grin funda?

| CharlieHarper a răspuns:

Start-Control Panel-Programs and features.o cauți acolo și îi dai unistall.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Depinde de ce windows ai daca ai 7 sau xp bagate la control panel sau la panou de control apoi pe programe si dezinstalezi sweet imul