| Stancu_Ramon_2001 a întrebat:

paii...
Am gasit un ceas ck ( Calvin Klein ) pe net cu 1300 de ron (13 milioane ) acolo spunea ca are garantie ca are certificat si toate cele.
Am mai gasit pe OLX acelasi ceas dar cu 600 de lei ( 6 milioane ) baiatul de pe OLX mi-a spus ca are factura si ca e nou.
Întrebare : ceasul de pe site-ul OLX poate fi fake? Si ce demonstreaza acea factura.
Cel mai bun raspuns FUNDA ⭐

2 răspunsuri:
| MiddyMo a răspuns:

Poate nu e fake(replica), omu are nevoie de bani si ca sa il vanda mai repede a pus un pret mai mic sau poate nenea ala cu 1300, isi incearca norocu. Factura iti poate demostra ca este cumparat dintr-un magazin sau firma unde poti apela sa afli adevarul.

winking

| Stancu_Ramon_2001 explică:

Ce ar trebui sa contina ( acte sau alt ceva ) un ceas original?