| andreeahello a întrebat:

Buna!
Pe TV sunt la RCS RDS si imi apare la unele programe precum Digi ca sunt codificate. Cum pot sa il decodez?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De exemplu hbo, cinemax trebuie sa platesti in plus pentru ele

| darrio2007 a răspuns:

La UPC formez un cod din 4 de zero. Incearca si tu. Poate este la fel.

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai semnal pe unele programe, inseamna ca platesti un pachet cu un numar mai mic de posturi tv. RCS-RDS, ca si UPC si Telekom, are diferite oferte de canale in grila. Unele mai scumpe, altele mai ieftine. De aceea nu le poti viziona pe toate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Platind abonament in plus.