| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Am un samgung j770 si vreau sa descarc jocuri, dar nu gasesc sad imi poate da si mie cineva un site sau nsite jocuri pentru acest tel? dau funda si vot happy

3 răspunsuri:
| •• a răspuns:

Daca ai internet pe mobil intra pe siteurile acestea si descarci tot ce vrei gratis www.cucurigu.ro www.waptrik.com

| Produsedeocazie a răspuns:

Www.waptrick.ro aici gasesti melodii jocuri orice pentru mobil si poti descarca:D:Dastept vot si funda

| Alexander_1900 a răspuns:

Cel mai populat si cel mai bun la ora actuala este : http://gallery.mobile9.com/. Eventual iti faci un cont pentru a putea descarca mai repede ( rapid si gratuit ).