| simonadew a întrebat:

Buna seara, cum pot recupera mesaj scris pe Facebook sters din greșeală? Multumesc

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Din pacate o data sters, nu mai poate fi revazut de catre tine, dar de catre persoana careia i-ai trimis mesajul respectiv, ea poate vedea in continuare toata conversatia chiar daca tu ai selectat mesajul care doreai sa-l stergi si a fost eliminat din conversatia ta cu respectiva persoana, ea inca o poate vedea.

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu poti sa recuperezi mesajele sterse indiferent ce aplcati folosesti, nici ca folosesti Messengerul, facebook, whatasApp