| Mihutt a întrebat:

Buna seara T.p.u, am o tableta all view all dro android 4.0, si vreau sa imi instalez fifa sau pes 2012, dar nu stiu cum, pentru ca atunci cand trag doar aplicatia (apk) langa ea e atasata si o chestie " cache data game", date suplimentare, cu alea ce fac, ca am incercat sa instalez fara ele si nu merge. Multumesc!

2 răspunsuri:
| gucy a răspuns:

Salut, incearca sa descarci fifa de pe play.google.com deoarece de pe play. google dupa ce descarci orice aplicatie automat o si instaleaza. Mult Noroc!

| Poput_Sebastian_1999 a răspuns:

Este vorba de fisierul zip! Iti trebuie aplicatia es explorator fisiere de pe google play iar dupa ce ai instalat-o descarci fidierul zip si cand apasi pe el atunci te baga automat in aplicatia instalata fisierul se numeste (com.konamy.pes2012)dupa aia tii apasat pe fisier si apasi extrage apoi apasi pe alege calea .....android si apoi obb si apasi extrage si astepti... dupa aia instalezi apk si intri in joc sper sa-ti mearga (scrii pe google PES 2012 ANDROID MOB.ORG )