| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva de unde as putea achizitiona o husa de silicon pentru macbook pro 13 inch retina, dar sa fie pana in 100 lei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya a răspuns:

Mai ieftine de 112 nu gasesti..astea fiind pe Okazii.ro... poate la mana a doua ai gasi ce zici de OLX sau tocmai.ro ai cautat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am cautat pe toate site. urile posibile si imposibile laughing si nu am gasit sad nu prea imi vine sa mai dau atatia bani si pentru husa. Oricum multumesc :*