| Laly06062000 a întrebat:

Sunt blocata pe facebook sa comentez. Am mai fost dar a fost doar pentru 30 zile dar acum au trecut mai mult de 2 luni. Va rog mult ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac!

Răspuns Câştigător
| Dannyofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si pe mine m-a blocat de atatea ori pana am ajuns la 1000 de prieteni in lista, acuma mi se trimite multe cereri de prietenie, daca vrei sa ai prieteni multi dai si u la cei care au prieteni multi in lista nu la cei care au 100-300 ca sigur no sa ti-o acepte parerea mea funda.

1 răspuns:
| ioana19971995 a răspuns:

Te-ai gandit sa iti schimbi parola? poate asa merge ...si eu am avut o poblema asemanatoare si mi-am schimbat parola si am rezolvat-o happy