| SoariceDani a întrebat:

acum doua zile mi-am cumpărat imprimanta Multifunctional inkjet color HP DeskJet 2320, A4, USB, am primit in pachet cartușe alb negru și tricolor, am folosit imprimanta de câteva ori și in seara asta mi s-a aprins beculețul roșu la cartușul negru presupunând ca acesta este gol, întrebarea este, de unde îmi pot recumpăra niște cartușe 305 mai ieftine sau dacă le pot reumple pe cele pe care le am? Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"de unde îmi pot recumpăra niște cartușe 305 mai ieftine" - ia originale, riști să-ți iți paradești imprimanta