| PickMe a întrebat:

1. La cate raporturi se inchide un cont de Facebook?
2. Sa zicem ca (,) contul respectivului a fost inchis. Va primi cumva mesaj cu utilizatorii care i-au dat raport? Sau mai exact ce mesaj va primi de la Facebook odata cu inchiderea contului.
P.S. Varianta Raport + Block!

1 răspuns:
| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Raspunsul pentru prima intrebare: In principiu 10. Dar daca facebook-ul vede ca nu ai nici o problema si contul tau e in regula, nu ti-l inchide nici la 10.000 de raporturi. Raspunsul pentru a doua intrebare: Da, cei care i-au dat raport vor primi un mesaj de la facebook ca i s-a inchis contul. Sper ca te-am ajutat happy. Funda?