| Ancutza2000Anca a întrebat:

Am incercat sa fac si eu un trailer pentru o carte de pe wattpad pe windows movie maker,dar gif-ul mi-l ia ca fiind o poza oarecare, practic nu imi "misca" poza asa cum imi apare daca dau click pe gif in folder.De ce nu merge? Adica, multa lume a zis ca merge.
P.S.Am windows 10. Puteti sa imi dati si alte programe CARE SA MEARGA cu gif-uri?
Multumesc!

1 răspuns:
| ardei795 a răspuns:

Windows movie maker nu este suportat de windows 10, dar tu stii cum l-ai pus laughing
Si ai avea optiunea sa faci filmul, il salvezi in mp4 si cauti pe google "mp4 to gif". Dai pe primul rezultat, daca este unul bun si pui videoclipul, urmand sa il descarci cu extensia gif. E foarte simplu big grin