| AlexClAuDiU a întrebat:

am intrebat pe cineve daca poate sa-mi faca un PC pentru un prieten in jur de 1200 lei si a iesit asta http://i.imgur.com/aap0P5O.png da nu stiu sigur el spune ca procesorul are placa video inclusa sau ceva de genu este adevarat sau mai trebuie sa puna ceva sa cumpere si o placa video daca puteti voi sa faceti alt PC in jur de 12 mil ar fi perfect MULTUMESC SI FUNDA.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei sa stii ce poate integrata aia, da pe youtube direct i3 hd 4400 gameplay sa zicem daca ai ca target jocuri. Oricum, in 1200 lei, ca sa pui un dual-core clasic de la Intel, dai pe el 250 lei, si cu 250-300 lei ramasi sigur nu iei o dedicata care sa merite. Plus ca e mai bine daca vrea sa faca un upgrade, strange sa zicem 500 lei, ia o placa video zdravana si se joaca fara probleme.