| ionika17 a întrebat:

Am o intrebare! Am o problema la pc nu mai pot sa descarc nimic de pe net.Cand vreau sa descarc ceva se descarca, dar nu pot intra in el, si imi apare."Failed bloked".Nu imi mai functioneaza nici un joc, la cs imi apare ( asta cand vreau sa-l instalez) o eroare gen " The program can't start because urlmon.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.Si imi mai apare o alta eroare, cand vreau sa intru in cs.The program can't start because wininet.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.Stiu ca imi spune sa reinstalez programul asta (desi nu stiu ce este).Dar daca nu pot sa descarc nimic de pe net, ce fac? + ca nu imi mai merge nici antivirusu, si acolo imi apare o eroare, si nu pot intra in el.Deci intrebarea ar fi, ce e de facut?! Daca u pot sa descarc nimic de pe net?! Ma gandesc ca ar putea sa fie si un virus, ca si cand vreau sa intru pe google chrome imi apare si acolo o eroare Corupt windows 7 etc.Un sfat ceva, daca as putea sa-i fac ceva?!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dar in Safe Mode iti merge?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Reinstaleaza windowsul dar formateaza toate partitiile sa nu ai un virus in pc apoi pune avast free antivirus