| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul. Folosesc browser-ul Opera si uneori din neatentie cand apas click dreapta imi iese din tab si imi intra in tab nou...cum pot face sa nu mai faca asta?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Folosesti mai atenta mouse-ul, sa nu-ti tremure degetele pe el, sau reglezi mai la mai lent viteza de dublu click (in Control Panel) sau incerci cu un alt mouse.

| Țoglă a răspuns:

Intră la Setări/scrii la search " mouse" și dezactivează "mouse gestures".

| Adry05 a răspuns:

Fa-i ce zise Togla, am setat si eu acum si e totul bine. laughing Folosesc tot Opera.

| HandaSei a răspuns:

Nu este de la mouse, exact aceeași problemă am observato și eu la Opera, dai click dreapta aleator și în loc să-ți apară lista cu opțiuni (Copiază etc...), îmi deschide și mie la fel un alt tab(doar câteodată/foarte rar) dar este suficient și atât ca să te enerveze... rolling on the floor

Sper să rezolve curând problema... ^.^