| AndraBiBi a întrebat:

am o problema la telefonul meu. Am iPhone 4S si cand il misc brusc din loc se inchide. Acum cateva zile am alergat si am avut telefonul in buzunar si a cazut pe ecran (ecranul nu s; a spart). E posibil ca din aceasta problema sa faca asa? Daca da, ce sa fac? S.O.S

2 răspunsuri:
| Xdenis2004X a răspuns:

Daca t-i se opreste, inseamna ca e ceva la baterie care o tine afara, si de-aia poate sa se stinga, si eu am patit asa...

| raduionut99 a răspuns:

Mai mult ca sigur s-a dezlipit un contact in interior. Nu ai ce sa faci decat sa il duci la Service.