| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare:

Incerc sa fac streaming pe twich tv utilizand open broadcaster software, la inceput nu mergea, toata imagina era neagra, dupa am reusit sa il fac sa mearga dar merge extrem de rau streamingul. De ce?

S-ar putea sa fie din cauza calculatorului? Nu pot sa zic ca e chiar asa de praf...

Pot sa reglementez asta? Sau ar trebui sa folosesc alt program de streaming? Daca da, ati putea sa imi dati ceva idei?

Mersi!

1 răspuns:
| Samy12YT a răspuns:

Mai bine folosesti fraps sau bandicam