| ana72 a întrebat:

Bună TPU!
Am un volan cu pedale marca Microsoft.
Vreau să le folosesc pentru gta san andreas. Am auzit și am văzut pe mulți care au folosit volan și pedale la acest joc.
Problema este că nu știu cum să fac să le pot folosi și eu.
Pedalele îmi merg. Când pornește jocul se învârte acel "om " și când apăs pe una din pedale acel "om" merge mai încet.
Am instalat și "cleo".
Va rog daca mă puteți ajuta să îmi fac setările pentru acest joc, pentru a mă putea juca și eu.
Mulțumesc!
Fundă.

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Cred ca exista moduri pentru adjusterea lui, dar gta san andreas nu a fost facut pentru controlul din volan( daca stii ce zic)