| fata2020 a întrebat:

Am un windows 7 de foarte mult timp.Ieri nu imi mergea microfonul si l-am rugat pe tata sa se uite putin la el.A umblat prin setari si acum nu merge nici microfonul plus ca se si aude un fasait incontinuu din difuzoare.Ce sa fac ca sa il repar? Nu a mai fasait asa niciodata de cand il am.

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Fasaitul e de la jackul unde intra in pc, sa nu fie inversate jackurile din cate stiu audio intra in jackul verde si microfonul in cel mov