| anonim_4396 a întrebat:

care stiti programe de ediat video-uri?

6 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Windows Movie Maker, Filmora, Camstasia Studio, VirtualDub,

| AlexandruSSll a răspuns:

Depinde pentru ce te intereseaza, daca vrei ceva profesional, Sony Vegas, Final Cut Pro sau Adobe Premier Pro.

Daca vrei doar ceva simplu, cauta pe google free video editor - si cam toate isi fac treaba pentru editari simple.

| BroascaCuElice a răspuns:

Movica
Lightworks
Cinefx Jahshaka
ZS4 Video Editor
Blender
Avidemux
Wax
VirtualDub
Windows Movie Maker

| Kitty12Ever a răspuns:

Dc editezi pe telefon iti recomand:Filmora, VivaVideo.Mai ales Filmora e super buna

| Clorox a răspuns:

Sony Vegas este cel mai bun si daca vrei chestii banale le gasesti pe net!

| Louys a răspuns:

Camtasia Studio, Cyberlink Power Director, Sony Vegas, Adobe Premier Pro, Adobe After Effects
Si Filmora-Pentru incepatori