| George_Cosmin_Ioniţă_2000 a întrebat:

Buna TPU ce telefon este mai bun Iphone 6 plus sau Samsung Galaxy S6 edge?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Samsung, pe toti pe care-i cunosc si au iphone au cel putin un motiv sa se planga de el indiferent de model. In primul rand bateria tine mult mai putin decat la Samsung, telefonul se sparge mult mai repede la impact, incarcatoarele se strica in maxim 2 luni, reactioneaza foarte urat la frig, ti se inchid/blocheaza si dureaza pana se deschid. Eu am Samsung de cand ma stiu si sunt foarte multumita. Am un telefon de 1 an jumate de la ei si cu foooarte mici diferente merge ca atunci cand l-am luat. happy

5 răspunsuri:
| Clubăreală a răspuns:

Aifonul este un phablet, este bun, dar parerea mea este ca nu se compara cu Edge-ul. Camera de pe edge este fenomenala, aproape intrece un aparat compact. Acum depinde si tie ce-ti place. Ciau!

| Symy001 a răspuns:

Samsung

| RAY a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ai avea nevoie de ele din moment ce orice tel de 300 ron isi poate face treaba bine dar in fine ce sa spun eu as alege unu mai ieftin, eu am ales Samsung a5

| tiranianuuu a răspuns:

Fie care telefon e bun în felul sau.depinde de tine ce telefon alegi după mine amîndouă sunt bune ☺

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune!