| Liviu76467 a întrebat:

Buna TPU.Cred ca toti stiu aplicatia Talking Tom pentru android si IOS.Din nefericire nu exista si pentrtu java...Stie cineva o aplicatie asemanatoarea,dar pentru java?(Detin un samsung corby).Cel care posteaza linkul de download primeste funda!O zi bunabig grinhappybig grin

1 răspuns:
| astral a răspuns:

Nu există aşa ceva! Cred că tehnic nici nu ar putea reacţiona decât pe smart-phone cu sisteme de operare în genul Androidului!