| justthatgirl95 a întrebat:

De curand au aparut diferitele moduri de a da like pe facebook, dar mie nu imi apar nici pe laptop, nici pe telefon. Stie cineva de ce? O sa apara in timp?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar TREBUI să le ai big grin
Pentru a le "vedea" şi selecta, trebuie să ţi săgeţica de la mouse deasupra butonului de "Like" - moment în care apar şi celălalte emoticoane happy

Dacă dai "Like" dintr-o singură mişcare, atunci îţi selectează direct "butonul de Like" şi NU mai apar celălalte emoticoane...

Toate cele bune!

| justthatgirl95 explică:

Bursuc001, nu imi apar deloc, nici daca tin sageata de la mouse pe like, nici pe telefon.