| anonim_4396 a întrebat:

Deci in primul rand am o pagina de Facebook de aproximativ 15k si vreau sa o cresc si nu stiu cum
O idee ar fi promovarea dar nu am card desi am deschis un cont in banca in care am bani! Deci daca am cont si nu am card cum pot face promovarea paginii?! Fundita!

2 răspunsuri:
| Razvan0812 a răspuns:

Vorbesti cu prietenii sa iti dea share la pagina pe toate grupurile posibile. Când face cineva un LIVE pe Youtube, scrii in chat sa iti spuna numele paginii(schimb pe schimb, si tu la randul tau ai putea sa ii faci reclama acelui canal). Incerci sa apari la radio si sa iti faci acolo reclama.La evenimente (daca ai cunostinte) spui si tu sa iti faca reclama.Pui afise prin oras.Îți iei un megafon si faci reclama. Faci ceva remarcabil sa te dea la TV.Sa ai o replica remarcabila (ex:"Alta intrebare") si sa apari si pe tot Youtube-ul si sa te dea la emisiunile de divertisment.Fă ceva remarcabil ca sa apari in ziare.Roaga mai multi vlogări sa iti faca iar reclama(si tu la randul tau ar fi frumos sa le faci (prima data)). Succes!;-)

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru FB iti trebuie CREDIT CRAD nu debit card, ceea ce ai tu!
Trebuie sa mergi al banca si sa ceri credit card!