| SmecherSunt a întrebat:

Exista SAMP pe Android? Imi trebuie GTA SA ca sa mearga? Nu trebuie neaparat sa fie original sampul doar sa fie SAMP atata tot. Nu raspunsuri de genul "Ai PC joaca acolo" sau "Lasa" sau etc.

-------------------------------------

Nu vreau sa ceara VERIFICATIE adica pentru GTA 5 pe Android vad ca cere verificatie. Asa ca pe SAMP nu vreau asa ceva.

-------------------------------------

As dori un link sau ceva pe ce site sa intru sau asa ceva.

Dau funda! Vreau SAMP fara VERIFICATIE adica reclame de alea stiti voi mai cere la GTA 5 pentru Android! Si da fara raspunsuri cum ar mai fi :Baga SAMP pe PC si da connect cu TeamViewer sau alte PC Control sau cum ii spune".

Sa fie fara VERIFICATIE! (Am mai zis de 3-4-5 ori dar asta e)

Dau funda! Multumesc!

1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Salut, evident ca ti-ar trebui GTA SA mai intai ca sa poti instala SAMP, nu exista SAMP pentru Android. Sper ca te-ai lamurit.