| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
I-am trimis mesaj unei verisoare pe 27 februarie...si nici acum nu mi-a dat seen, exista posibilitatea sa nu fii vazut ca i-am trimis mesaj ca sa imi dea seen sau a vazut ca i-am trimis mesaj si nu a vrut sa imi dea seen?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nu a vazut ca a primit mesaj sau nu a vrut sa il deschida

| simina96 a răspuns:

Buna! Posibil sa fi vazut ca a primit un mesaj dar poate a fost ocupata in perioada aceea si a uitat sa-l mai deschida.Sau mai exista o metoda prin care poti face sa citesti mesajele fara sa dai seen prin,, inspect element'' este acolo o optiune, asta in cazul in care nu a vrut ca tu sa observi ca a vazut mesajul.Desi eu as merge mai degraba pe prima varianta.

| owlAndreeaIrina a răspuns:

Ambele posibilitati sunt probabile. Sau poate si-a stricat telefonul, sau s-a intamplat orice altceva, cine stie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă și-a instalat aplicația Unseen Facebook, nu mai ești anunțată când îți citește mesajele. Și foarte mulți o folosesc...
Poți afla adevărul, chiar dacă folosește această aplicație, fiindcă sunt niște mici 'trucuri'. ))
Acum, nu știu, depinde și cât sunteți de apropiate, ori cât e de promptă, când răspunde de obicei la mesaje. Poate e mai leneșă din fire, ori poate ignoră siteurile acestea de socializare. Tu o cunoști mai bine...