| IonutPopa a întrebat:

merita cumparat Samsung galaxy s3 mini pentru gaming, camera,?

Va multumesc si dau fundawinking

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Da sa stii ca merita dar sa ai mare grija de el, sa-ti iei husa pentru protejare big grin Am avut si eu si a fost super :X Funda please.

| alex121277 a răspuns:

Da merita dar trebuie sa nu le scapi ca se strica si dai o gramada de bani casa nu se strice ia o husa happy

| IonutPopa explică:

Si la gaming cum este?

| SouLIce a răspuns:

Mai ti-am raspuns... daca vrei gaming uitate la telefoane cu procesor sanpdragon 801.
Acel s3 mini nu va face fata la jocuri cu grafica 3d complexa.un temple run, subway surfers merge dar real racing, asphalt nu va rula