| DamianTPU a întrebat:

Sambata am dat o comanda pe Altex.ro si nici acum nu am primit-o.

Imi arata la starea comenzii : comanda procesata integral. Ce inseamna asta? Si ce ar trebui sa fac ca sa trec la situatia urmatoare? Au trecut deja 2 zile lucratoare.

Dau funda pentru cel mai bun si mai rapid raspuns!

2 răspunsuri:
| Username55 a răspuns:

Ai lasat un numar de telefon prin care sa te contacteze?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei primesc zilnic zeci, poate chiar sute de comenzi din toată țara, nu au doar comanda ta. E cazul să-ți faci griji, dacă întârzie mai mult de 7 zile. Tu te îngrijorezi că nu ți-a ajuns în două zile? Așteaptă...
Altexul onorează comenzile cum pot, poate doar Fan Curierul are rapiditatea pe care o vrei tu...