| ValentinaRichy a întrebat:

sunt clasa a-7a și m-am gândit să îmi schimb telefonul cu un UTOK Stellar 3G.Este un telefon bun?

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! aceste telefoane precum acesta nu dau randamentul dorit fata de alte marci telefonice! iti recomand sa investesti mai mult in dorinta ta si sa achiziționezi un mobil mai bun sau chiar mai functionabil.Alege firme precum Htc, Samsung, LG, Sony sau chiar Allview.Meriti"a doua sansa"

| XYZ02 a răspuns:

Nu am reusit sa gasesc pretul sau specificatiile, poti sa imi spui bugetul tau?
Stiu ca cei de la UTOK au telefoane low-end.
Spune-mi bugetul tau, poate exista o varianta mai buna, desi eu nu am reusit sa gasesc acest model Stellar 3G.

| Rommeo a răspuns:

Este un telefon de unica folosinta (epava) prin prisma marcii in sine. Alaturi de Bluboo se mai adauga: Allview, qukitel eboda, evolio, cubolt.