| ItachiUchiha9 a întrebat:

va rog sa ma ajutati fiindca numai stiu ce sa fac, e o poveste cam lunga dar cu siguranta voi o s-o intelegeti, deci acum 2 ani eu am avut un cont de utilizator pe FandomWikiNaruto in romana, si scriam si comentarii la vreo cateva postari de acolo dar nu stiu cui ce nu i-a convenit ca de atunci mi-a blocat contul.De 2 ani il am blocat si nu mai merge sa comentez, sa editez nimic si e groaznic, credeti-ma ca mie imi placea siteul ala, si acum nu mai pot sa fac nimic si chiar daca imi fac si 100 de conturi tot nu merge fiindca acolo imi este blocata adresa de ip si nu are nici o treaba contul meu. Am incercat sa-mi schimb si adresa de ip dar nu merge, pur si simplu vreau sa gasesc o solutie ca sa pot din nou sa comentez, daca ma puteti ajuta voi. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt browser + https://i.imgur.com/9stHv8a.png

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca browserul TOR, cand te conectezi ai 3 adrese IP, de fiecare data diferite happy