| anaaandr17 a întrebat:

vreau pareri despre Allview P6 Life. Sa imi spuneti daca se misca repede si face poze ok.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai varza tefefon. Cel mai varza producator : Allview! Nu recomand nici la dusmani.

| PurpleKusH a răspuns:

Sunt diferite pareri care se impart dar avand in vedere ca am un prieten care are telefonul de o bucata buna de vreme zic ca e super i merg cam toate jocurile camera este full hd deci iasa pozele clare iar Allview este o firma destul de buna ce s-a lansat puternic

Doar telefoanele din seria A sunt cam varza rrestul sunt super ok recomand telefonul