| stefan31 a întrebat:

va rog spuneti-mi cum sa mut bara de pe desktop? Nu stiu cum am facut, dar am mutat-o.

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Tii click stanga pe ea si o tragi in partea de jos. Apoi, dai click dreapta si setezi "Lock the Taskbar", ca sa nu o mai muti!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii apasat butonul stang al mouse-ului si tragi de ea in ce parte vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la TASKBAR, tragi cu mouse-ul de ea unde vrei s-o asezi.

| *Puzz_KaraPuzz* a răspuns:

Da ca nu ma gresesc si eu bine am inteles atunci inearca sa\ apeshi pe bara ceea klik dreapta si acolo trebuie sa fie scris (inchide bara de instrumente)sau ceva de felul acesta...

| anca_3211 a răspuns:

Muti cursorul deasupra barei pana iti arata o sageata ca aceea care o folosesti cand maresti o imagine, apesi click stanga si tii apasat in timp ce muti mouse-ul in directia in care vrei sa muti si bara.
Sper ca am fost suficient de explicita.
Mult succes!

| andrei90tm a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa dai click dreapta pe bara si sa verifici daca "Lock the taskbar" e bifat atunci debifeaza-l si daca nu e bifat lasa-l asa si trage-l in jos. dupa aceea ai grija ca "Lock the taskbar" sa fie blocat.
Sper ca ti-am fost de folos! numai bine

| Bacemi a răspuns:

Tii apasat pe ea si muti cursorul spre locul unde era. Ca sa nu mai patesti asa ceva dai click dreapta pe bara si ai optiune '' Lock the taskbar ''.

| stefan31 explică:

II dau fundita lui MoreTime pentru ca a raspuns primul.

| DeeDee28 a răspuns:

Ar trebui sa dai fundita celui care a dat raspunsul cel mai corect, nu neaprat pentru ca a fost primul. Dar faci cum vrei... dai fundita raspunsului care ti-a fost de folos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic stanga si tragi de ea si o arinzezi un de vrei pa