| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste casti.Ce-mi recomandati? Vreau niste casti in-ear,cu burete[ma rog, material din acela care se muleaza dupa forma urechii]bass bun si cel mai important:IZOLARE FONICA BUNA! Sa nu mai aud altceva decat muzica din casti.Repet:in-ear,dopuri din acelea,nu supraaureale, de DJ. Funda!

2 răspunsuri:
| Daliaaa a răspuns:

Buna, cele mai bune dupa mine sunt skullcandy si sennheiser, au un bass super si nu auzi nimic altceva. Sper ca te-am ajutat

| RobertMoon a răspuns:

Cele mai bune casti sunt Bose si Sony.