| Ir3v3rsibil3 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu un laptop Toshiba ce vreau sa-l achizitionez la pretul de 1500 ron.Este un laptop cu speecificatii a carui suma i-si merita banii? Daca as vrea sa joc un joc gen Dota 2 ar face fata? Dau funda Model Satellite Pro R50 B 119, display 15.6" led hd, procesor Intel Core i5 4210U Haswell (generatia a 4-a) 1.70 GHz 2.40 GHz, 4 gb ddr3 (1 placuta), 500 gb hdd la 7200 rpm, video dedicat Intel HD Graphics 4400 la 1792 mb, hdmi, vga, 2 x usb 3.0, 1 x usb 2.0, dvd-rw, incarcator original. Acumulatorul tine peste 4 ore.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti din seria C.Sunt ultimele fabricate.Mai noi.

| lpavel a răspuns:

Placa video NU e dedicata! NU, nu merita mai mult de 9-10 mil.
Dota 2 posibil sa mearga... Bafta!

| Soka577 a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga uita-te pe cerintele de sistem a jocului