| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Buna Ziua.Ce sa aleg intre Nokia lumia 532 si lumia 520? Vreau o parere concreta va rog si de ce sa-mi iau telefonul X.Va Multumesc.Astept raspunsuri :X

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Depinde la ce-l folosesti mai mult, dar oricum 532 e mai bun (W 8.1, procesor, camera frontala, RAM). Filmeaza la rezolutie mai mica fata de 520 ceea ce mie nu-mi convine. Eu am 520 si am vrut neaparat un telefon care face poze foarte bune si filmeaza in 720. Daca nu te intereseaza asa ceva, mergi pe 532.