| uncharted3 a întrebat:

Cum pot sa conectez sistemul meu Playstation 3 la un laptop prin cablu hdmi?

Răspuns Câştigător
| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

In spatele consolei, are o intrare pentru HDMi. O bagi acolo si cealalta parte in laptop. Si vezi la jocuri sau ceva de genul, ca iti arata numele laptopului sau ceva de genu. Alegi si gata! happy O zii buna.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merge, doar la televizoarele cu port HDMI sau monitor cu aceeasi iesire.

| 0rlando a răspuns:

Nu poți face asta, mufele HDMI de pe PS3 și de pe laptop, sunt de ieșire. Doar monitoarele și TV-urile au HDMI de intrare.

| Dimoiu_Ruben_1995 a răspuns:

Recent am primit un ps 3 - as putea folosi laptopul pe post de ecran ca sa ma pot juca deoarece pentru cateva sap. nu o sa mai am televizor?

| Dimoiu_Ruben_1995 a răspuns:

Ai reusit sa te conectezi?