| hiphopbeatz a întrebat:

Doresc sa-mi achizitionez un telefon cu dual core "Samsung I9100 Galaxy S II 16GB" si as vrea sa stiu daca imi pun o cartela de net si o cartela sim pot sa le accesez pe amandoua, in asa fel in cat sa nu platesc la internetul de la aboanament ci sa folosesc o cartele de net.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

rolling on the floor)))
ai bani de un Galaxy2, dar cred ca un 3210 e suficientlaughingdual core nu inseamna ca e dual sim, si daca era nu se puteahappy

| hiphopbeatz explică:

Imi cer scuze, dual sim. care e problema, jealous?