| AntonioDumeIoan a întrebat:

Cam cat ar costa un laptop 1 gb ram 1, 66 ghz 260 gb hdd Intel atom urgent vreau sa-l vand

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 700 ron, cam asa, depinde de estetic si daca functioneaza "brici" sau are unele defectiuni.

5 răspunsuri:
| TraficantDeServetele a răspuns:

350 lei iti dau eu pe el happy

| davidstan a răspuns:

750 lei costa.

| AntonioDumeIoan explică:

Mai este in garantie 1 an

| JustCosmin a răspuns:

Nuuu, 700 Lei in niciun caz, sunt netbook-uri noi care costa 800 lei, si sunt configurate cu 2GB RAM si HDD 320GB. Pe asta iei maxim 400 Lei.

| KodrutZ a răspuns:

Marca, diagonala ecranului? In principiu, cu mult mai putin decit face, mai ales daca zici ca e inca in garantie. 400 RON e un adevar trist, in cazul asta...