| Neverrrrrr a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun program de editat videoclipuri free?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Wondershare Filmora.

4 răspunsuri:
| Paul1374 a răspuns:

Salut! Cel mai bun program de editat videoclipuri gratis este Wondershare Filmora. Sper că te-am ajutat, o seară frumoasă!

| StefanAdrian911 a răspuns:

Windows Movie Maker, ar fi o solutie foarte simpla.
Sauu. Camtasia Studio 8. Ai 30 de zile FREE, din cate stiu eu, este un program super, editezi perfect in el.

| Clorox a răspuns:

De ce nu platesti? Cred ca-i destul de logic ca daca dai acolo niste banuti o sa fii multumit ͡° ͜ʖ ͡°

| gelu1970 a răspuns:

Free... VirtualDub